O nas

Studio JSG jest marką obecną na polskim rynku od 2010 roku. Jesteśmy polskim producentem specjalistycznej odzieży dla seniorów, osób chorych na chorobę Alzheimera i demencję, leżących i niepełnosprawnych, która zabezpiecza przed niepożądanym rozbieraniem i zdejmowaniem pieluch (kombinezony, śpiochy dla dorosłych, jednoczęściowe piżamy, koszule, body dla dorosłych, śpiwory).

„Naszą misją jest realne wsparcie opiekunów w ich codziennej, trudnej pracy, a jednocześnie zapewnienie wygody i poczucia komfortu podopiecznym.
Nasza odzież to gwarancja komfortu i skuteczność ochrony”

Z roku na rok poszerzamy grono zadowolonych Klientów. Nasza odzież cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wygodę, funkcjonalność i skuteczność ochrony. Stworzyliśmy unikatowe obecnie na rynku połączenie wysokiej dbałości o jakość oraz przystępnej ceny. Nasza odzież to dobry wybór dla osób ceniących estetykę i komfort.

Cenimy rodzimą jakość dlatego nasze produkty powstają w Polsce z wykorzystaniem wyłącznie najlepszej jakości materiałów polskich producentów.

Wieloletnia współpraca z  instytucjami opieki społecznej i medycznej w całej Polsce, sprawia, że nasza odzież jest sprawdzona w praktyce i dostosowana do potrzeb osób chorych. Projektując nasze stroje bazujemy na bogatym doświadczeniu opiekunów, którzy na co dzień pracują z seniorami, dzięki czemu nasze produkty znakomicie podnoszą komfort opieki i zapewniają skuteczną ochronę. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą naszych produktów.